Anitec Teknoloji projelendirilen felaket senaryoları ile olabilecek bireysel veya tabii kaynaklı durumlarda, kurum ve iş yerlerinin iş kayıplarını en aza indirgeyecek şekilde ve iş sürekliliğini sağlamak amacıyla çözümler tasarlanmaktadır.

Artan iş trafiği ile oluşan büyük verilerin güvenliğini her koşulda sağlamak ve iş sürekliliğinin devamı için kritik kurum verilerinin farklı lokasyonda yedeklerin tutulması ve olası felaketlere karşı önceden planlanmış bir eylem planının oluşturulması gerekmektedir. Anitec Teknoloji çözümleri ile, bu tip bir sisteme sahip olan şirketler herhangi bir kesinti veya felaket durumuna karşı hazırlıklı olup iş sürekliliklerinde kesinti yaşamazlar. Felaket Senaryosu tasarlanmış kurumların sundukları hizmetlerde eksilme olmayacağı gibi kendi müşterilerine ve kullanıcılarına karşı daha fazla güvenilir hale gelirler. Risk ve yatırım maliyetlerini ve maddi kayıpları azaltmış, zaman kayıplarını engellemiş olmanın güveni içerisinde faaliyet göstermeye devam ederler

Bilişim Çözümlerimiz

Veritabanı Çözümleri Bilgi Alın
Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri Bilgi Alın
Güvenlik Çözümleri Bilgi Alın

Neden Anitec ?

Anitec, Bilgi ve becerisi ile hayatınızı kolaylaştıran, aynı zamanda rekabetçi olan, hızlı ve doğru çözümü optimum seviyede sunarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayan bir firmadır. Artık sizler de ihtiyaçlarınızın karşılanmasında doğru ve güncel çözümlerle ve sorunlarınıza hızlı çözüm üretebilen bir ekiple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.
Hakkımızda
Felaket Senaryosu Çözümleri için Bizimle iletişime geçin İletişim