Anitec Teknoloji, 2019 yılı itibariyle Dallmeier markasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Ağ bazlı video güvenlik sistemlerinin dünyada lider tedarikçilerinden biri olarak Dallmeier, 35 yıldır CCTV/IP alanında yüksek değerde komple çözümler geliştirmekte ve üretmektedir.

Kameralar, resim depolama ve görüntü iletiminden, isteğe uyarlanmış yönetim sistemlerine kadar, Dallmeier sadece kendi başına çalışan sistemler sunmakla kalmayıp mükemmel şekilde entegre olmuş komple sistemleri de tek kaynaktan sağlar. Bütün ürünler firmanın kendi üretim tesislerinde geliştirilmiş ve imal edilmiştir. – Dallmeier tarafından Almanya’da üretilmiştir.
Ayrıca, cihazlarda kullanılan bileşenlerin üreticilerinin çoğu 100km çapındaki bir alan içinde bulunmaktadır. Bu sayede Dallmeier yüksek kalite standardlarını garanti altına alabilmektedir. Bölgesel üretim – dünya çapında dağıtım!

Dallmeier’ın ürünleri ve çözümleri, dünya çapında çok farklı projelerde kullanılmaktadır. Bunlar arasında sadece birkaç kameralı küçük sistemler olduğu gibi birkaç bin kamera kanallı büyük ölçekli projeler de bulunmaktadır. İster endüstriyel uygulamalar, bankalar, kumarhaneler, havaalanları, petrol istasyonları, perakende satış, şehir güvenliği, isterse başka uygulamalar olsun, Dallmeier her türlü uygulama alanı için isteğe uyarlanmış çözümler sunar ve bu çözümler kullanım alanına ideal bir şekilde ayarlanır.

Şahıs şirketi – kuruluş 1984
Dallmeier, televizyon teknisyeni Dieter Dallmeier ve karısı Christina tarafından1984 yılında Regensburg’da kurulmuştur. Şirket yıllarca bu ikisi tarafından yüksek bağlılık ve coşku ile yönetilmiştir.

1992 yılında Dallmeier video güvenlik teknoloji pazarında devrim yapmıştır. Essen’deki Güvenlik fuarında dünyanın ilk dijital resim depolama özellikli video sensörünü tanıtmıştır. Bu gelişme sektörde bir dönüm noktası olmuştur, çünkü güvenlik teknolojisi alanında dijital teknoloji çağını açmıştır.

Firmanın dönüm noktası, Avustralya’daki Crown Casino’nun kumar masaları için ilk dijital çözümleri geliştirdiği 1997 yılında olmuştur. Avustralya kumarhanelerinden gelen sonraki siparişler ve sonunda Dallmeier ürünleri ve çözümleri için artan talep, firmanın işlerinin sağlamlaşmasını ve bugüne kadar sürekli büyümesini sağlamıştır. Bu durum ve CCTV ve IP alanındaki geniş deneyim, Dallmeier’ı dijital video güvenlik sistemleri uluslararası pazarında yüksek konumlara yerleştirmiştir.

Dünya çapında teknoloji liderliğine ulaşma
Son birkaç yılda çalışan sayısı oldukça artmıştır. Bu artışın sebebi, detaylı pazar araştırmaları ve müşteri odaklı ürünler geliştirmek için sonuç odaklı AR&GE’dir.

Dallmeier’ın ürünleri ve bireysel sistem çözümleri, dünya çapında altmıştan fazla ülkede satış ortakları tarafından dağıtılmaktadır. Ayrıca, pek çok uluslararası şube ofisleri sayesinde, ortaklar ve son kullanıcılar her zaman şahsa özel ve yeterli destek alabilmektedirler. Büyük Britanya, Fransa, İspanya, İtalya, Rusya, Çin, İsviçre ya da Birleşik Devletler gibi ülkelerdeki ofisler sayesinde firma sektörde başarılı bir küresel oyuncu konumuna gelmiştir.

 

Dallmeier ürünleriyle ilgili detaylı bilgi için:

Bilişim Çözümlerimiz

Veritabanı Çözümleri Bilgi Alın
Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri Bilgi Alın
Güvenlik Çözümleri Bilgi Alın

Neden Anitec ?

Anitec, Bilgi ve becerisi ile hayatınızı kolaylaştıran, aynı zamanda rekabetçi olan, hızlı ve doğru çözümü optimum seviyede sunarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayan bir firmadır. Artık sizler de ihtiyaçlarınızın karşılanmasında doğru ve güncel çözümlerle ve sorunlarınıza hızlı çözüm üretebilen bir ekiple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.
Hakkımızda
Çözümlerimiz için Bizimle iletişime geçin iletişim