Anitec Teknoloji, 2018 yılından bu yana Leyard Planar markasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Leyard, dünyanın bir numaralı ekran tedarikçisidir.

Yirmi yıldan beri sınıfında en iyi görüntü performansına sahip ekran çözümlerini tasarlayan ve sunan Leyard, düşük piksel aralıklı LED ekranlarda piyasa lideridir. Her bir uygulamanın kendine özgü gereksinimlerine göre uyarlanan çözümler sayesinde, geniş ürün yelpazemizde yer alan tüm Leyard ekranlar emsali olmayan performans, dayanıklılık ve değer sunarlar. Yapılandırma esnekliği, endüstri lideri performans, servis ağı ve güvenilirlik Leyard’ı ekran ve sistemler için temel bir ölçüt haline getirmiştir.

Leyard ekran ürünleri tüm kullanılabilir model ve teknolojilerde sınıfının en iyisi görüntü performansı sağlamaktadır. Düşük piksel aralıklı LED video duvarlarda piyasa lideri olarak Leyard ödüllü teknolojiler ile inanılmaz resim ve video performansı sağlamaktadır ve farklı piyasalardan saygın marka ve şirketlere hizmet vermektedir. 2015 yılında gerçekleşen Planar Systems alımı ile birlikte, ürün portföyü ödüllü LCD video duvarlara, geniş formatlı monitörlere, saydam OLED ekranlara ve daha fazlasına doğru genişlemiştir. Sabit kurulumlardan kiralık ve sahne mekanlarına, videodan resme, küçük ekran yüzeylerinden büyük ekranlara kadar Leyard’ın geniş yelpazedeki ürün seçenekleri kazandıran çözümler sağlar.

• Video Duvarları
• Geniş Formatlı LCD Ekranlar
• Görüntü İşleme

Leyard – Planar ürünleriyle ilgili detaylı bilgi için:

Bilişim Çözümlerimiz

Veritabanı Çözümleri Bilgi Alın
Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri Bilgi Alın
Güvenlik Çözümleri Bilgi Alın

Neden Anitec ?

Anitec, Bilgi ve becerisi ile hayatınızı kolaylaştıran, aynı zamanda rekabetçi olan, hızlı ve doğru çözümü optimum seviyede sunarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayan bir firmadır. Artık sizler de ihtiyaçlarınızın karşılanmasında doğru ve güncel çözümlerle ve sorunlarınıza hızlı çözüm üretebilen bir ekiple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.
Hakkımızda
Çözümlerimiz için Bizimle iletişime geçin iletişim