Anitec, 2018 yılı itibariyle sektörün en prestilli markalarından Pelco markasının distribütörlüğünü yapmaktadır.

Pelco markası, kamera, kayıt ve yönetim sistemleri, yazılım ve diğer hizmetler dahil olmak üzere elektronik güvenlik çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde 25 yıldır dünya çapında bir liderdir. Yakın zamanda geliştirdiği VideoXpert video yönetim platformu kapsamında geliştirip piyasaya sunduğu yüksek kaliteli IP elektronik güvenlik ürünleri ve sistemleri ile dünyayı daha güvenli hale getirmek konusunda büyük katkı sağlamaktadır.

Pelco markası için kalite, sadece ilgili standartlara uymak olmayıp her bir çalışanının, üretimden satış sonrası desteğe kadar verilen her kararda kalitenin ön planda olmasına odaklanmasıdır. Bu bağlamda güvenilir ürünler, hizmetler ve destek sunmak amacıyla kalitesini sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

Aynı zamanda müşteri memnuniyeti Pelco markasının birinci sırada önceliğidir. Bu amaçla her kararını müşteri bakış açısıyla düşünerek alır.

Bütün bu nitelikleri ile Pelco markası Anitec’in benimsediği prensiplerle birebir örtüşmektedir. Bu nedenle Anitec, distribütörü olduğu Pelco firmasının ürünlerini gönül rahatlığı ile temsil etmekte ve projelerinde uygulamaktadır.

Pelco ürünleriyle ilgili detaylı bilgi için:

Bilişim Çözümlerimiz

Veritabanı Çözümleri Bilgi Alın
Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri Bilgi Alın
Güvenlik Çözümleri Bilgi Alın

Neden Anitec ?

Anitec, Bilgi ve becerisi ile hayatınızı kolaylaştıran, aynı zamanda rekabetçi olan, hızlı ve doğru çözümü optimum seviyede sunarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayan bir firmadır. Artık sizler de ihtiyaçlarınızın karşılanmasında doğru ve güncel çözümlerle ve sorunlarınıza hızlı çözüm üretebilen bir ekiple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.
Hakkımızda
Çözümlerimiz için Bizimle iletişime geçin iletişim