Ses ve anons sistemleri, binalarda ve açık alanlarda müzik yayının yapılması ve oluşabilecek acil durumlarda gerekli yönlendirmeleri kolay kılmak için kullanılırlar. Ses ve anons sistemlerinde amaç sadece müzik ve anons yayının yapılması değil, bu yayınların anlaşılabilir ve sürekli olmasını güvenli bir şekilde sağlamaktır.

Ses ve anons sistemlerinin kullanılacağı alanların büyüklüğü, kapalı mekanların akustiği ve doğabilecek özel istekleri karşılayabilirliği sistemin belirlenmesinde ön planda tutulması gereken etmenlerdir.

Anitec Teknoloji olarak tek bir bölgeden, sınırsız sayıda bölgeye, tek yönetim noktasından binlerce yönetim noktasına kadar farklı büyüklükte, her ihtiyacı karşılayabilir sistemlerin tasarımını ve tesis edilmesini her biri alanında uzman kadrosu ve son teknoloji ürünü cihazlarla sağlamaktayız.

Kurulan ses ve anons sistemleri, mevcut kullanılan diğer sistemlerle entegre olarak çalıştırılabilmektedir. Havaalanları, alışveriş merkezleri ve müzelerde olduğu gibi planlı seslendirmelerle, yangın algılama ve ihbar sistemleri gibi sistemlerle uyum içerisinde çalışabilmekte, otomatik anonslar ve bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sisteme verilebilmektedir.

Anitec Teknoloji olarak kullandığımız ürünler ve tesis ettiğimiz sistemler, tüm uluslararası güvenlik standartları sağlamanın yanı sıra; basit bir analog sistemden, fonksiyonel dijital sistemlere veya IP tabanlı sistemlere kadar geniş bir ürün portföyüne sahip olmanın avantajlarını da sağlamaktadır.

Bilişim Çözümlerimiz

Veritabanı Çözümleri Bilgi Alın
Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri Bilgi Alın
Güvenlik Çözümleri Bilgi Alın

Neden Anitec ?

Anitec, Bilgi ve becerisi ile hayatınızı kolaylaştıran, aynı zamanda rekabetçi olan, hızlı ve doğru çözümü optimum seviyede sunarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlayan bir firmadır. Artık sizler de ihtiyaçlarınızın karşılanmasında doğru ve güncel çözümlerle ve sorunlarınıza hızlı çözüm üretebilen bir ekiple çalışmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.
Hakkımızda
Anons ve Ses Sistemleri için Bizimle iletişime geçin İletişim