Sanallaştırma Çözümleri

Kurumların ve iş yerlerinin artan sunucu ihtiyacına bağlı olarak; soğutma sistemleri, enerji ve fiziksel alanların yetersizliği noktasında en ideal çözüm olarak sanal makineler kullanılmaya başlamış ve bu sayede sistemlerin verimli kullanılabilmesini sağlanmıştır. Yapılan yatırımların ilerisi için de verimli olması düşünüldüğünde çeşitli yazılım ve donanım bağımlılıklarını ortadan kaldırır, gelişen teknolojiye kolay uyum sağlar hale gelir ve bu sayede de yeni ürün ve servis geliştirme maliyetlerinde kurumlara büyük tasarruflar sağlar.

Ayrıca Sanallaştırma Çözümleri, kurumlar ve iş yerleri için aynı zamanda kritik hale gelen açık veri işleme platformuna sahip olmak anlamına gelir. Sabit bir donanım teminine dayanmaması sayesinde, projelerde acil kaynak ihtiyacının en modern ve hızlı şekilde sağlanmasına, merkezi yönetime sahip olmak gibi vazgeçilmez konularda teknolojik çözümler üretilmesine olanak sağlar.

Anitec Teknoloji; sunucu ve masaüstü sanallaştırma konusunda uzman kadrosu ile güvenli, mali kayıpları azaltan bilişim sistemleri oluşturmanıza yardımcı çözümler sunmaktadır. Kurulumundan satış sonrası desteğe kadar güvenilir ve sürdürülebilir hizmetler sunmaktadır.

Anitec Teknoloji Sanallaştırma Hizmetleri sayesinde;

  • Donanım ve operasyonel maliyetlerde azalma
  • Donanımların kullanım kapasitelerinde ve opsiyonelliklerinde artış
  • Sistemlerin merkezi yönetimi

gibi konularda gerçekleştirdiği projelerle kurumlarda maksimum verimi en yüksek standartlarda uygulamaktadır.