Kapalı Devre Kamera Sistemleri

Anitec, Gelişen teknolojiye uyumlu olarak Kapalı Devre Kamera Sistemleri ihtiyaçlarınız için anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Bilindiği üzere Kapalı Devre Kamera Sistemleri güvenlik amaçlı kullanılmakla beraber, arka planda kullandığı farklı yazılımlar vasıtasıyla hız takibi, alandaki insan yoğunlukları, şüpheli çanta, nesne takibi gibi birçok konuda ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktadır.

Anitec, Kapalı Devre Kamera Sistemleri ile birlikte, bilişim, network ve yazılım teknolojisinin dahil olmasıyla birlikte bu alanda da yatırımlar yaparak çözüm sunmayı görev olarak edinmiştir.

Anitec olarak Kapalı Devre Kamera Sistemleri ihtiyaçlarınız için risk analizi ve projelendirme yaparak ihtiyaçlarınızın net olarak belirlenmesini sağlayarak başlıyoruz.

Hazırladığımız analiz raporu ve proje üzerinden yapacağımız görüşmeler neticesinde alınan karar doğrultusunda tedarik ve imalat süreçlerini tamamlıyoruz. Kullanıma hazır hale gelen sistemin test ve eğitim süreçlerini tamamlayarak teslimini gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin talep etmesi durumunda her biri alanında tecrübeli ekiplerimiz ile kaliteli ve dünya standartlarında satış sonrası destek hizmetleri vermekteyiz.

Toplam güvenlik çözümü yöntemi ile Elektronik Güvenlik Sistemleri alanında diğer sistemler ile entegre olabilen akıllı sistemleri oluşturmaktayız.

Anitec olarak Kapalı Devre Kamera Sistemleri alanında;

IP kamera sistemleri
Fiber altyapı sistem ve ürünleri
Network sistem ve ürünleri
Sunucu ve kayıt sistemleri
İhtiyaca yönelik analiz ve yönetim yazılımları
Termal Kameralar
Lazer Kameralar
Endüstriyel Kameralar
Mobil Kamera Sistemleri
Trafik Kontrol Sistemleri

gibi sistemler ile ilgili entegre çözümler sunmaktadır.

Anitec, 2018 yılı itibariyle sektörün en prestijli markalarından Pelco markasının distribütörlüğünü yapmaktadır.